کیفیت محصول و خدمات شعار ما نیست، اعتبار ما است

چشم انداز ما

ایجاد یک شبکه پیشرو از مشتریان و تأمین‌کننده‌ها که با همگامی با آن‌ها در پی تحقق ایده‌هایی که فردا را روشن‌تر، امن‌تر و آبی‌تر می‌سازند.

ارزش‌های ما

ما همواره به اصول تمرکز بر مشتری، نوع آوری و حرفه ای گری در ارایه خدمات و محصولات، دوستی با محیط زیست و اخلاق کسب و کار متعهد می باشیم.

ماموریت ما

ایجاد بستری برای دسترسی آسان و سریع بین المللی به محصولات با کیفیت بر اساس قیمت های رقابتی.

شرکت سودا آریا با تکیه بر دانش و کارشناسان مجرب بدنبال کسب رضایت مشتریان به همراه توسعه بازار با محصولات و خدمات با کیفیت می باشد که کارنامه موفق بیست ساله مجموعه ، گویای موارد مذکور می باشد. در حال حاضر شرکت سودا آریا که در گروه هولدینگ بلواندپی نقش بازرگانی خارجی را بعنوان تامین کننده اجناس از سازندگان مطرح دنیا در بخش انرژی و برق عهده دار می باشد ، در انجام صادرات اقلام مذکور به کشورهای اروپا یی ، آسیایی و آفریقایی نیز دارای سوابق موفقی است.

جهت توسعه بازار ، این شرکت علاوه بر عهده دار شدن موارد بازرگانی خارجی در شرکت های عضو گروه بلو اند پی ، نسبت به واردات و صادرات جهت مشتریان خارج از گروه اقدام نموده که در راستای برنامه توسعه بلند مدت خود، با ایجاد دفاتر بازرگانی مستقیم در کشور های عمان ، تانزانیا، عراق و بصورت همکاری با شرکت های بومی در کشور چین و ترکیه پاسخگوی هر چه بیشتر نیازمندی در حوزه های لجستیک، بازاریابی ، بازرگانی و مدیریت صادرات فعالیت خود را با هدف تامین کلیه خدمات بازرگانی مربوط به تجهیزات صنایع برق، آب، نفت وگاز و اخیراً در زمینه صنایع غذایی آغاز نموده است. این شرکت در حال حاضر با انجام فعالیتهای بازرگانی و صادراتی به عنوان یک شرکت مدیریت صادرات (EMC) مطرح می باشد.

یکی از مهمترین وجوه تمایز «شرکتهای مدیریت صادرات» با «شرکتهای تجاری صادراتی» ، داشتن شبکه تجاری در بازارهای هدف و ارتباط مدام و مستمر با بازراهای هدف می باشد که این شرکت در کشورهای عمان، تانزانیا،عراق،چین و ترکیه دارای دفاتر و یا شرکت های همکار جهت سهولت مراودات بازرگانی است .

تعهد ما به رشد و ارتقای کیفی، افتخارات ارزشمندی برای ما به ارمغان آورده است. رویکرد ما به مقولۀ کیفیت، محدود به اخذ گواهی‌نامه‌های متعدد نیست، اما حفظ تعهداتمان در تولید محصولات و ارائۀ خدمات ما را در مسیر برخورداری از بالاترین استانداردهای ملی و افتخارات جهانی قرار داده است. لذا، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات فوق به تمامی تولیدکنندگان و بازرگانان محترم علام می داریم.

جهت اطلاعات بیشتر با سودا آریا تماس بگیرید