مذاکرات و مکاتبات بازرگانی جهت خرید کالا از خارج کشو و واردات کالا

خدمات واردات سودا آریا

مذاکرات و مکاتبات بازرگانی جهت خرید کالا از خارج کشو و واردات کالا

تجارت چه در بحث واردات و چه صادرات کالا نیاز مبرم به ارتباطات خارجی با افراد مختلف از سایر کشورها دارد. هر کشوری زبان، فرهنگ، قوانین و آداب خاص خود را داشته که رعایت کردن آن از سوی بازرگانان الزامی است. از آنجا که افراد دسترسی آسانی به تجار خارجی ندارد، بنابراین بیشتر مکالمات، صحبت‌ها و قراردادهای آنها به صورت مکتوب یا از را دور خواهد بود.در تجارت خارجی، اعتماد متقابل حرف اول و آخر را خواهد زد که مکاتبات بازرگانی اصلی‌ترین راه برای خلق اعتماد در طرف مقابل یا سلب اعتماد وی است. از آنجا که دو طرف از فرهنگ‌ها و ملل مختلف هستند، بنابراین یک سوءتفاهم ساده نیز می‌تواند موجب سلب اعتمادشان شود.

شرکت بازرگانی سوداآریا با تکیه بر تجربه 20 ساله خود در زمینه مشارکتهای تجاری بین المللی با کشورهای مختلف و تاسیس دفاتر متعدد در کشورهای مذکور متشکل از تیمهای مجرب بومی ،این امکان را می دهد تا مشتریان با خیال آسوده تجارت خود را به این شرکت سپرده و از این خدمات حرفه ای بهره مند گردند. این شرکت از این طریق، مذاکرات و مکاتبات بین المللی مشتریان خود را بصورت کاملا حرفه ای و با تکیه بر قوانین، آداب و روسوم هر کشور بصورت کاملا مطمین و تخصصی پیش خواهد برد.

مدیریت صادرات

Business meeting

مطالعات بازارهای صادراتی

53-531357_whole-life-insurance-hd-wallpaper-hdwallwide-accounting-and

مناقصات بین المللی

men_shaking_hands_agreement_meeting_80507_1920x1080

مدیریت مذاکرات و انعقاد اسناد تفاهم

lawyer lawsuit notary consultation or discussing negotiation legal case with document contract women entrepreneurs in the office.

توانمند سازی تجاری

Import-Export-1

عنوان؟

جهت اطلاعات بیشتر با سودا آریا تماس بگیرید